Programové centrum

Future party

 

Nabízíme vám futuristickou party, příjezd hostů před objekt, hlavní vchod je koncipován jako vchod do mezigalaktického baru, který je ostražitě střežen hlídkou vojáků Impéria.

V baru hosté potkají podivné postavičky z celého vesmíru, piloty vesmírných korábů, vetřelce a mimozemšťany v latexových maskách, velké masky na chůdách, lidské roboty nebo skutečné roboty na dálkové ovládání.

Potkat  můžete postavy ze známých sci-fi filmů jako Star Wars, Aliens, Predator nebo Star Trek. Svítící vesmírný welcome drink vydávají sličné dívky z budoucnosti. Hosté pokračují tunelem osvětleným blikajícími navádějícími světly a UV lampami až do ústředního sálu kosmického korábu.

Iluze kosmické lodi je rafinovaně navozena světelnými, audiovizuálními efekty, futuristickou dekorací a velkoplošnou projekcí, na které se promítají vzdálené hvězdy, mlhoviny a jiné vesmírné úkazy. Během večera se uskuteční jednotlivé programové vstupy, souboj rytířů Jedi a jejich světelných mečů, taneční laser man show a robot tanec exhibice. V druhé části včera se koná taneční party s DJ. Nechybí ani interaktivní videohry či ovládání robotů na dálkové ovládání. V našem fotokoutku je možné si vyzkoušet vesmírný skafandr a nechat si udělat originální fotku na měsíci. 

 

Máte zájem o tento produkt?

+420 603 479 761 nebo nám napište:


Související produkty

Future kostýmy
Future kostýmy
Sci-fi dekorace
Sci-fi dekorace