Programové centrum

Prague movie makers


Na začátku akce přivítá hosty moderátor a vysvětlí průběh hry. Hosté se rozdělí do několika menších týmů, resp. filmových štábů.

Tým si mezi sebou určí funkce a role, rozdělí se na herce a herečky, režiséra, zvukaře, osvětlovače, určí si, kdo bude dělat rekvizitáře, klapku, kostýmní návrhy apod. Úkolem každého filmového štábu je natočit reklamní spot na téma firemních výrobků, a to přímo v ulicích města Prahy.

V první části natáčení je potřeba se v kolektivu poradit, jak reklamní spot pojmout, jakou zvolit doprovodnou hudbu, jaké vybrat vybavení a jakou lokalitu. Každý dostane potřebnou HD filmovou techniku, iPad s MP3 hudební knihovnou. K dispozici jsou kostýmy, paruky i rekvizity.

Každý tým navíc obdrží mapu Prahy, ve které jsou označené lokace slavných hollywoodských filmů, které se v Praze natáčely. Během akce dokumentuje celou akci náš kameraman a pořizuje záznam z natáčení.

Ve večerních hodinách následuje projekce všech minifilmů a udílení cen za nejlepší herecké výkony, za nejlepší kameru a nejlepší klip. 

 
Min. ucastniku: 10
Max. ucastniku: 500
Délka akce: 3 hodiny

 

Máte zájem o tento produkt?

+420 603 479 761 nebo nám napište: