Programové centrum

Filmování

 

Na začátku akce přivítá hosty moderátor a vysvětlí průběh hry. Hosté se rozdělí do několika menších týmů, resp. filmových štábů. Tým si mezi sebou určí funkce a role, rozdělí se na herce a herečky, režiséra, zvukaře, osvětlovače, určí si, kdo bude dělat rekvizitáře, klapku, kostymérku apod.

Úkolem každého filmového štábu je natočit reklamní spot na téma firemních výrobků firmy nebo zábavný mini film eventuálně videoklip na danou písničku.  

V první části natáčení je potřeba se v kolektivu poradit, jak filmování pojmout, jakou zvolit doprovodnou hudbu. Každý tým dostane potřebnou HD filmovou techniku, iPad s MP3 hudební knihovnou a přístupem na YouTube. K dispozici jsou kostýmy, paruky a rekvizity.

Během akce dokumentuje celou akci náš kameraman a pořizuje záznam z natáčení. Ve večerních hodinách následuje projekce všech minifilmů a udílení cen za nejlepší herecké výkony, za nejlepší kameru a nejlepší klip. Po skončení celé akce hotové klipy digitálně upravíme a doplníme o titulky a později předáme jako DVD dárek.

 
Min. ucastniku: 10
Max. ucastniku: 350
Délka akce: 3 hodiny

 

Máte zájem o tento produkt?

+420 603 479 761 nebo nám napište:


Související produkty

Prague movie makers
Prague movie makers
Lip dub
Lip dub